TRAVEL

City Breaks

Organizujemy wycieczki  z przewodnikiem po największych miastach Polski; Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław. Programy imprez obejmują najpiękniejsze zabytki i atrakcje turystyczne. Poznaj nasze propozycje.

więcej informacji

Wellness & Spa

Chciałbyś odpocząć? Zadbać o zdrowie? Planujesz wypoczynek dla siebie lub swoich klientów w Polsce? Zastanawiasz się, które z miejscowość uzdrowiskowych wybrać? i jaki hotel polecić?
Sprawdż nasze propozycje.

więcej informacji

Active Tours

Proponujemy szereg aktywności sportowych dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych. Aktywność fizyczna i duch zdrowej rywalizacji zapewni wspaniałą rozrywkę podczas pobytu w Polsce.

więcej informacji

Nature

Potrzeba bycia blisko natury wypływa z nas samych. Polska jest wyjątkowym miejscem, gdzie można w pełni rozkoszować się naturą. Organizujemy wycieczki, całkowicie dostosowane do oczekiwań naszych Gości. Poznaj nasze propozycje.

więcej informacji

Music & Culture

Organizujemy kompleksowo wyjazdy na spektakle, wystawy i koncerty muzyki poważnej. Zapewniamy udział w wielu prestiżowych imprezach kulturalnych na terenie całego kraju.

więcej informacji

Roundtrips

Oferujemy wycieczki objazdowe po całej Polsce. Opcjonalnie zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę pilota i licencjonowanych przewodników turystycznych w językach obcych. Sprawdż nasze propozycje.

więcej informacji

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.