POLAND

Discover Poland

Dlaczego Polska?

Lokalizacja: w centrum Europy, na granicy kultur zachodu ze wschodem,
Bezpieczeństwo: kraj -jeden z bezpieczniejszych w Europie,
Pozycja w świecie; członek Unii Europejskiej od 2004 r, członek NATO od 1999 r., organizator szczytu NATO 2016, współorganizator EURO 2012, organizator Światowych Dni Młodzieży 2016 dla ponad 2 milionów ludzi z całego świata,

więcej informacji

UNESCO


„W Polsce bije serce świata” Norman Davis

Na prestiżowej Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, w Polsce znajduje się aż 14 jedynych na skalę światową, niepowtarzalnych zabytków architektury, przyrody oraz miejsc kultu religijnego w Polsce.
Unikalne na skalę światową ośrodki Dziedzictwa Kutury i Natury znajdziesz właśnie tutaj.

więcej informacji

Must See


Polska jest bezpiecznym i gościnnym krajem. Jest nowoczesna a zarazem tradycyjna. Posiada bogate dziedzictwo historyczne i kulturowe. Wspaniali ludzie, wyśmienita kuchnia, piękne rzemiosło i ciekawa kultura sprawiają, że chciałoby się tutaj ponownie wracać. Różnorodna i dzika natura gwarantują wspaniały odpoczynek i niezapomnianą przygodę a wyjątkowe zabytki i wspaniała atmosfera starówek wielkich miast na długo pozostają w pamięci.

więcej informacji

Calendar of Events


Lubisz Muzykę, Sztukę, Kino? a może interesujesz się epoką Średniowiecza?
Wiele renomowanych wydarzeń kulturalnych odbywa się właśnie w Polsce. Zaplanuj swój pobyt z naszym kalendarzem imprez kulturalnych i ciesz się wyjątkową atmosferą świata kultury i sztuki.

Najciekawsze naszym zdaniem imprezy, w których szczególnie warto wziąć udział podczas wizyty w Polsce. Sprawdż nasze propozycje.
 

więcej informacji

Discover Nature


Potrzebujesz relaksu, odpoczynku blisko natury? Chcesz "naładować baterie" przed kolejnym ważnym wyzwaniem? Odkryj dziką Polskę i jej piękne krajobrazy, które o każdej porze roku wyglądają zjawiskowo. Poznaj zwyczaje ptaków i dzikich zwierząt, powędkuj w samotności. Ciesz się spokojem i ciszą w centrum Europy.  Proponujemy najpiękniejsze według nas miejsca w Polsce, które dostarczą niezapomnianych wspomnień. 
 

więcej informacji

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.